• Leżaki
  • Leżaki
  • Leżaki
  • Leżaki

Leżaki


Jesteśmy bezpośrednim importerem leżaków plażowych i do ogrodu. Wysoka jakość wykonania proponowanych leżaków, pozwala na wykorzystanie ich w wypożyczalni sprzętu plażowego lub klubach na plaży, w ośrodkach SPA, w Aquaparku, na basenach i przy saunie, w sanatorium i w hotelu.

Nasze leżanki mogą być również wykorzystane w ośrodkach wypoczynkowych, w ogrodzie, na tarasie i na prywatnym balkonie.

Poniższe leżaki ogrodowe są odporne na zmienne warunki pogodowe, można je z powodzeniem pozostawiać na zewnątrz przez cały rok. Są łatwe w czyszczeniu i nie wymagają żadnej konserwacji. Meble z tworzywa jak leżaki i krzesła plastikowe są odporne na promieniowanie UV i najwyższą ich jakość i doskonałość podkreślają certyfikaty użytku publicznego.

Leżaki ogrodowe

Leżaki ogrodowe to jeden z filarów naszej oferty. Na przestrzeni lat nawiązaliśmy współpracę z wiodącymi na rynku producentami w praktyce weryfikując jakość ich produktów. Współpracujemy z najlepszymi oferując wybrane leżaki basenowe, plastikowe, rattanowe, technorattanowe. Stale rozwijamy ofertę leżaków. Obsługujemy nie tylko klientów indywidualnych, ale także firmy i instytucje z powodzeniem dostarczając leżaki ogrodowe, plażowe i do obiektów użyteczności publicznej.

Jesteśmy liderem w sprzedaży najwyższej jakości mebli ogrodowych technorattanowych i z tworzywa, współpracując z rozpoznawalnymi na polskim i europejskim rynku markami z Włoch. Z powodzeniem dostarczamy elementy małej architektury nie tylko do osób prywatnych, ale także dla gmin, urzędów i instytucji - posiadamy doświadczenie w realizacji dużych zamówień na leżaki plażowe i basenowe.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Wszelkie prawa zastrzeżone P.H.U. BARTMAX G+