• Leżaki
  • Leżaki
  • Leżaki
  • Leżaki

Komplety


Wysoka jakość wykonania prezentowanych mebli ogrodowych, pozwala na wykorzystanie ich w wielu miejscach jak: hotelowych, kawiarniach, restauracjach, a także w ogrodzie i na balkonie.

Całość jest bardzo wygodna w użytkowaniu i łatwa do utrzymania w czystości. Do kolejnych zalet warto zaliczyć wysoką odporność na warunki atmosferyczne oraz niezwykle wygodne i bezproblemowe użytkowanie na co dzień.

Proponowane przez nas meble ogrodowe wykonane są z polipropyleny dzięki czemu ich konstrukcja jest mocna i wytrzymała, solidna budowa i estetyczne wykończenie pozwoli używać ich przez wiele sezonów bez konieczności konserwacji i odnawiania.

Niezwykle popularne w ostatnim czasie stały się plastikowe meble ogrodowe. Są wyjątkowo funkcjonalne oraz bardzo wygodne w codziennym użyciu. Ich największym atutem jest bogata kolorystyka, praktycznie dowolna forma i niewątpliwie atrakcyjna cena.

Meble z tworzywa są również wodoodporne i nie trzeba ich impregnować. Lekka konstrukcja pozwala bez problemu przenieść je w dowolne miejsce.


Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Wszelkie prawa zastrzeżone P.H.U. BARTMAX G+