• Leżaki
  • Leżaki
  • Leżaki
  • Leżaki

Stoły ogrodowe


Niezależnie od tego, w jakim stylu masz urządzony taras czy ogród, u nas z pewnością znajdziesz stół/stoły, które miękko wtopią się w każde otoczenie i znakomicie podkreślą jego naturalny wdzięk. Najbardziej nowoczesne są luksusowe i ekskluzywne stoły rattanowe. Trwałym i praktycznym rozwiązaniem są także stoły z wysokiej jakości tworzywa sztucznego – stoły plastikowe. Oferujemy stoły ogrodowe odporne na zmienne warunki pogodowe, które można pozostawać na zewnątrz przez cały rok, gdyż w przeciwieństiwe do ich drewnianych odpowiedników nie wymagają konserwacji - są odporne na wilgoć, korozję i uszkodzenia spowodowane np. działalnością szkodników. Plastikowe stoły ogrodowe są odporne na promieniowanie UV. Wszystkie stoły są objęte gwarancją.

Oferowane przez nas stoły zaprojektowane zostały z poprzeczką łączącą i są one wyjątkowo stabilne. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala uzyskać wolną przestrzeń pod stołem, unikając niepotrzebnych dodatkowych konstrukcji obniżających komfort użytkowania, czego nie możemy powiedzieć w przypadku stołów z balatami szklanymi, narażonymi również na stłuczenia.


Stół ogrodowy

Nowoczesny stół na taras lub do ogrodu to nie tylko mebel ale sztuka i design, czyli wszystko to co zapewnia odpowiedni komfort podczas wypoczynku czy spożywania posiłków. Stoły ogrodowe posiadamy różnej wielkości - jedne pełnią rolę stoliczków kawowych, inne stołów typowo jadalnianych. W ofercie posiadamy stoliki balkonowe do użytku prywatnego, obiektów użyteczności publicznej, do hoteli, instytucji i restauracji.
Proponowane przez nas stoły są elementem składowym kompletów mebli ogrodowych, które także są w naszej ofercie.

Zestawy do restauracji są wyjątkowo trwałe i przystosowane do długotrwałego użytkowania. Nasze stoły ogrodowe sprawdzają się w całym sektorze usług - korzystają z nich m.in. hotele, centra SPA i ośrodki wypoczynkowe. Wybieramy produkty znanych i cenionych producentów z Włoch, dzięki temu klienci zyskują gwarancję świetnej jakości i solidności wykonania.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Wszelkie prawa zastrzeżone P.H.U. BARTMAX G+