• CATAS
  • certyfikat HACCP
  • Certyfikat produkcji leżaków

O nas i opcje dostawy 

 

Wychodząc na przeciw potrzebom klientów i z myślą o Pał„stwa wygodzie przygotowaliśmy platformę umożliwiającą w jednym miejscu zakup różnego rodzaju mebli basenowo-ogrodowych czyli odpornych na niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dzięki współpracy z wiodącymi producentami przedstawiamy Pał„stwu ofertę zarówno krzeseł, leżaków , parasoli  i stołów, jak i gotowych zestawów. W zależności od upodobał„ i potrzeb, mogą Pał„stwo wybierać pomiędzy meblami z plastiku w różnych kolorach i stylistyce.

 

  Zastosowanie -  wszędzie tam, gdzie życie przeplata się ze sportem i rekreacją.

Certyfikaty :  Wszystkie produkty objęte są 2 LETNIĄ GWARANCJĄ , są produkowane w  fabrykach w Europie i podlegają najcięższym kontrolom jakości produkcji w warunkach systemu zarządzania jakością ISO 9001

 
Materiały: wszystkie meble basenowo-ogrodowe z kolekcji  są wykonane z żywicy - pierwszej klasy polipropylenu lub polipropylenu z dodatkiem włókna szklanego. Są one odporne na czas, odporne na warunki atmosferyczne i wstrząsy, łatwe do czyszczenia, do recyklingu i wykonane zgodnie rozporządzeniem EN 581-17273.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Oferujemy Pał„stwu dwa główne oraz jeden pozostały sposób wysyłki / otrzymania danego towaru:

1. Przesyłka kurierska - kurier DB Schenker, lub GLS - towar podróżuje na ryzyko sprzedającego, nawet jeśli transport jest bezpłatny, zawartość przesyłki musi być  sprawdzona przy odbiorze !!!

 

2. Odbiór osobisty, po uprzednim zamówieniu towaru - na miejscu można płacić tylko i wyłącznie gotówką.

3. Kurier zakontraktowany przez kupującego - JEST TO DZIAłANIE  NA WłASNE RYZYKO – TOWAR NIE PODLEGA ZWROTOM !

 

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zgoda

Wszelkie prawa zastrzeżone P.H.U. BARTMAX G+